איך מבצעים שיקום נזקים בבית?

שיקום נזקים

איך מבצעים שיקום נזקים בבית או בעסק?

חושבים לרכוש דירה? ברכותנו לכם לרגל הצעד המשמעותי הזה שאתם עומדים לבצע. הרכישה נחשבת לצעד כלכלי גדול מאוד בחייו של האדם השגרתי, ולכן חשוב כמובן לפעול בתבונה ולשקול היטב את האפשרויות ואת הצעד. וזאת כדי שתפעלו בבטחה ותבחרו את הבחירה הנכונה והמתאימה לכם. בואו לקרוא על השירות שחברות בדק בית עשויות לספק לכם דרך לצעד נדל”ני חכם ונכון.

מה שאתם רואים בעיניים ומה שהבית באמת

אתם נכנסים לתוך הבית ורואים קירות, רצפה, חללים וחדרים בגדלים שונים. יכול להיות שהבית מוצא חן בעיניכם ונראה לכם נהדר. אבל חשוב מאוד לזכור שלא מה שאתם רואים בעיניים זה מה שהבית באמת. וכבר היו מקרים מעולם, לקוחות באו לראות דירות למטרת קנייה והתרשמו לטובה מחומרי הגלם ומהעיצוב המוצלח, אבל רק לאחר תקופה הם גילו שהחיפוי המדהים נועד להסתיר את הרטיבות החורפית שהתגלתה מיד לאחר הגשם הראשון…

אסור לכם ליפול לתרמיות שכאלו. וזו הסיבה בגינה חשוב לפנות אל חברת בדק בית וליקויי בניה עוד לפני שאתם מקבלים את החלטת הקניה. אמנם לאחר הקניה ניתן לשפץ ולהזמין חברה עבור שיפוץ נזקים. אבל לאף אחד לא נחמד לגלות שהוא רכש בית שיש בו פגמים מהותיים.

רטיבות בבית = נזק בבית

ליקויי בנייה

יש לזכור כי כאשר קיימת רטיבות בתוך הבית יש בכך נזק משמעותי ביותר כנראה שעבדו עם כלי עבודה לא מקצועיים. נכון, מים מביאים חיים לעולם ואנחנו לא יכולים בלעדיהם, אבל כאשר המים יוצאים מכלל שליטה ומגיעים למחוזות שהם לא אמורים להיות שם, הנזקים חמורים מאוד ועלולים לפגוע בבית וברהיטים, הנזקים עשויים להיות משמעותיים מאוד ולגרום לבעלי הבית להוצאה כבדה ולתקופה לא פשוטה של שיקום מבנים והחזרת המבנה למצב תקין.

חברות בדק בית הן חברות שיש ברשותן כלים מקצועיים וידע רב שמאפשר להן לסקור בית קיים ולבחון אותו בעיניים מקצועיות ובערת מכשור מתקדם, הבדיקות של אנשי המקצוע בתחום בדק הבית מאפשר להם לגלות אילו כשלים קיימים במבנה, מה יש לתקן על מנת להחזיר את המבנה למצב תקין, ואילו סכומים יהיה צורך להשקיע כדי להחזיר את המבנה למצב תקין ומועיל, מתאים למגורים ונוח לתחזוקה.

הצוות בוחן את הבית בעין מקצועית ומוסר ללקוח דו”ח מפורט בו הוא מקבל את כל המידע הנחוץ ואת כל הפרטים הרלוונטיים שיש להם משמעות לגבי קבלתה החלטה וכן באשר לאחזקת המבנה בהמשך וביצוע הפעולות הנכונות כדי לעשות את הבית לשימושי, נוח ומתאים למגורים. כמובן שחשוב מאוד לבחור חברה מקצועית ובעל יכולות מוכחות, חברה שיש לה יכולת ראויה והיא תוכל לענות על הצרכים של הלקוח. כי מדובר על תחום שמצריך ידע רב לצד כלים מתקדמים.

מבנה שנחשף למי הוא מבנה שיש לשקם אותו לייבש אותו באמצעות כלים ייעודיים כך יחזור המבנה להיות תקין לשימוש מועיל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

קבל הצעת מחיר

קבלת הצעת מחיר