האם ליקויי בניה הם דבר נפוץ?

איתור נזילות

הבית שלנו הוא הרבה יותר מאשר סתם קורת גג, הבית מהווה מחסה מן החוץ, מספק לנו הגנה, שקט נפשי, שלווה ורוגע וככזה הוא בעל חשיבות אדירה. ניתן לומר כי השינוי בו החברה האנושית החלה לגור בבתי קבע והפסיקה להיות חברה נוודית הוא שינוי משמעותי ביותר ומאז הבית שלנו מקבל מעמד כמעט של קדושה ועל כך אין עוררין.

על רקע זה ברור מדוע כל ליקוי בבית שלנו הוא אסון ומדוע אנחנו חייבים לבחון את הבית שלנו לפני שאנחנו נכנסים אליו ולראות האם יש בו ליקויי בניה. אנחנו חייבים לציין כי ליקויים בבית הם דבר הרבה יותר נפוץ ממה שאתם חושבים ואין כמעט כיום בית אשר נבנה ואין בו ליקוי כלשהו, בין אם מדובר בבית פרטי או בבית שעבר שיפוצים במסגרת פרויקט תמ”א 38.

לעתים מדובר בליקוי קטן אשר לא מצריך מאמץ מיוחד בכדי לתקן אותו, אך לעתים מדובר בליקוי חמור אשר אי אפשר להיכנס בגללו לבית.

כיצד אנחנו יכולים לאתר ליקויי בניה בבית אליו אנחנו נכנסים?

עליכם להבין כי ליקויי בניה יכולים להוות איום חמור על בריאותכם, על מצבכם הנפשי ועל הרגשתכם ועל כן יש לעשות הכול בכדי לאתר את הליקויים. אז מה אנחנו יכולים לעשות בכדי לאתר את הליקויים הללו? כיצד נבטיח כי הם לא יפגעו בנו בצורה קשה? אם כן מה שאתם חייבים להבין שאם אתם רוצים לאתר את הליקויים מראש אתם צריכים לפנות אל חברת המתמחה בבדק בית.

חברה זו תוכל לאתר את הליקויים בצורה הטובה ביותר שיש ולטפל בכם בצורה מושלמת וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון אם אתם רוצים להימנע מבעיות עם הבית שלכם. במידה ומדובר בבית במסגרת תמ”א 38 היעזרו בעו”ד לתמ”א 38 בנוסף לבדיקות מטעם חברת בדק בית.

האם כל מהנדס בניין יכול לאתר ליקויי בנייה?

ביצוע בדק בית

אין ספק כי אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לאתר ליקויי בניה, אך אתם חייבים להבין כי ממש לא כל מהנדס בניין יכול לאתר את הליקויים שלכם וכי אתם צריכים לפנות אל מהנדס המתמחה בכך. רק מהנדס אשר יש לו ניסיון רב יכול לאתר את הליקויים ולהבטיח כי תוכלו לחיות בבית שלכם בשלווה.

עליכם להבין כי לעתים קשה מאוד לאתר את הליקויים ומי שלא יודע מה לחפש וחווה ליקויים רבים על בשרו פשוט לא ידע כיצד לאתר את הליקויים בבית שלכם. זה אומר כי אם תשכרו מהנדס שאינו מומחה אתם עלולים להיכנס לבית הרבה פחות איכותי אשר יכול לסכן אתכם ואת ילדכם בצורה ניכרת. פנו אלינו בגאיה הנדסה לתשובות לשאלות ולמתן שירות מדהים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

קבל הצעת מחיר

קבלת הצעת מחיר