בדיקת דירה יד שניה

דירה היא הנכס היקר ביותר שיש לך ולכן אין שום סיבה לקנות אותה בלי בדיקה מוקדמת. אנחנו בחברת גאיה הנדסה גאים לעמוד לרשותך בשלבים הקריטיים של השוואת דירות, ולבצע עבורך ביקורת מבנים מקיפה ואמינה. במסגרת בדיקת דירה יד 2, מטרתנו היא לרכז עבורך דוח ממצאים מסודר וברור שיבהיר בפניך את מצבה האמיתי של הדירה. כמו כן, השירות שלנו משתלם עבורך מכמה סיבות שכדאי לך להכיר.

ראשית, סביר להניח שאין לך את הכלים הנדרשים על מנת לבדוק לבד את הדירה. למרות שיש לך אפשרות להתרשם מהחזות של הדירה, מהסביבה וכמובן מהמחיר, מה שקורה מתחת לפני השטח הוא הרבה יותר חשוב. כאן אנו נכנסים לתמונה: המומחים של חברת גאיה הנדסה יבדקו עבורך את הנכס ויצביעו על ליקויי בניה מכל סוג.

שנית, שירותי בדק בית וביקורת מבנים של חברת גאיה הנדסה חוסכים עבורך הוצאות מיותרות. דוח הממצאים שלנו קביל על ידי חברות הביטוח ובית המשפט וניתן להשתמש בו על מנת להתמקח על המחיר החוזי. במילים אחרות, הוצאה חד פעמית על שירותי בדק בית של חברת גאיה הנדסה היא בדיוק מה שחיכית לו ברגעים הקריטיים של רכישת דירת יד שנייה.

בדק בית לנכסים

מתי מבצעים בדיקת דירה יד 2?

בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא רק דירות ישנות סובלות מליקויי בנייה. קבלנים בישראל לא תמיד עומדים בסטנדרטים הנדרשים והמשמעות מבחינתך היא סיכונים שעלולים להסתתר בקירות, בריצוף, בחלונות, בתשתית, במבנה, ביסודות, בשלד ועוד.

מומלץ לבצע בדק בית בכל סוגי הדירות וגם במבנים שהוקמו בשנים האחרונות. אנו בחברת גאיה הנדסה מבינים שחשוב לך להיכנס לדירה כמה שיותר מהר, אך מציעים לך לקבל החלטה מושכלת. יתרה מזאת, נציגינו יגיעו אליך בהקדם כדי לבצע בדיקה מקיפה ולספק לך אינדיקציה מלאה למצב הנכס שתכננת לקנות.

כל הבדיקות שהדירה שלך צריכה

סל השירותים הרחב של גאיה הנדסה יאפשר לך להתנהל מול חברה אחת מסודרת, מקצועית ואמינה. אנו נבצע את כל הבדיקות החשובות עבור דירת החלומות שלך ובהן:

איתור בעיות רטיבות לבדיקת ליקויי איטום ונזילות

בדיקת ליקויי בנייה בריצוף למניעת מפגע אסתטי, בטיחותי ותפקודי

איתור סדקים ובדיקות יציבות

בדיקת התאמה של מפתחים וחלונות לתקן הישראלי

בדיקת מערכות אלקטרו-מכניות, מערכות חשמל ומערכות אינסטלציה וצנרת

בדיקת ליקויי בניה חיפוי קירות וחוזק הידבקות אריחים

כדאי לזכור שליקויי בנייה עלולים להופיע בתחומים שונים של מרכיבי הבינוי. המשמעות עבורך היא שישנה סכנה לליקויים ברכיבי השלד, בחיפויים ובריצוף, בחשמל וכמובן בסטייה מהתכנון המקורי של הדירה. עם חברת גאיה הנדסה המשפחה שלך כבר לא תצטרך לחשוש והנכס יענה על הציפיות שלך.

רוצה לקנות דירה במצב טוב?

כל שנותר לך לעשות הוא ליצור קשר עם המומחים של חברת גאיה הנדסה ולתאם בדיקת דירה יד 2 בהקדם.