ביקורת מבנים

חברת גאיה הנדסה מציעה שירותי ביקורת מבנים לקהל יעד מגוון. במשך השנים הצלחנו לבנות רשימה מקיפה של בדיקות מקצועיות בשיתוף פעולה עם מהנדסים בכירים, מומחים מטעם מכון התקנים הישראלי ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. זה מאפשר לנו לרכז סל בדיקות נרחב תחת קורת גג אחת ולפתור גם עבורך את הדילמה סביב הנושא של בדק בית.

מטרתנו בחברת גאיה הנדסה היא לעמוד על טיבו של מבנה או חלק ממנו. במסגרת הביקורת אנו יכולים להתמקד בדירה, בית או כל מבנה אחר בתחום של הנדסת בניין. שילוב בין ניסיון ומקצועיות מאפשר לנו לבצע בדיקות כדי לאתר ליקויי בנייה, אי התאמות לתקן וכשלים אחרים בנכס.

המשמעות של בדק בית עבורך היא זיהוי מראש של הליקויים הקיימים. שירותי גאיה הנדסה משתלמים עבורך בטווח הקצר והארוך: בטווח הקצר אנו נאפשר לך לזהות את מוקד הבעיה ולא רק את הסימפטומים, בעוד בטווח הארוך נמליץ עבורך על פתרונות רלוונטיים ונמנע אי-נוחות אסתטית או פגיעה באיכות החיים.

מה כוללים שירותי הביקורת שלנו?

עם חברת גאיה הנדסה הנכס שלך יהיה בטוח. הביקורת שלנו כוללת את כל מה שלקוחות פרטיים, קבלנים ויזמים זקוקים לו במסגרת ביקורת מבנים. אנו מבצעים מבחנים הנדסיים רבים שמטרתם לבדוק כל פרט הנדסי ומעדכנים אותך בזמן אמת לגבי הממצאים. במקביל, סל השירותים שלנו כולל בדיקה של פרטים תכנוניים בנכס על מנת שתעמוד לרשותך תמונת מצב אמיתית.

חוץ מזה, הבודקים של גאיה הנדסה נבחרים בקפידה ומוסמכים בתחום הנדסת בניין. כל אחד מאנשי המקצוע שלנו יכול לאתר עבורך ליקויי בנייה, בעיות או מפגעים בכל רמה. המשמעות היא שבעזרת הבדיקות ניתן לדעת כמה באמת שווה הנכס ואיזה סכום לדרוש בחוזה קנייה או השכרה. יתרה על כך, אנו מבצעים בדיקות ויזואליות על ידי סריקה בסיסית של כל חלקי המבנה – אך במידת הצורך מפעילים גם מכשירים משוכללים לאיתור מפגעים נסתרים.

להלן חלק מהמפגעים הנסתרים אותם נוכל לחשוף במסגרת הביקורת שנבצע עבורך:

רטיבות בקירות

חוסר בחיזוקי פלדה

ליקויים בשלד המבנה

הנחה לא בטוחה ולא נכונה של כבלי חשמל

תשתית צנרת לקויה

איזה מערכות אנו בודקים בנכס שלך?

ביקורת מקיפה שתתבצע על ידי חברת גאיה הנדסה תכלול עבורך סקירה ובדיקה של איכות המערכות והחלקים בנכס. אצלנו הנכס שלך נמצא בידיים טובות, כי אנו בודקים את מצב הקירות, החלונות, הדלתות, המרצפות, הגג, הסיוד והצביעה. כמו כן, מומחים של חברת גאיה הנדסה מנוסים בבדיקת מערכות החשמל והאינסטלציה ומציבים את האינטרס שלך בראש סדר העדיפויות.

אנו מזמינים אותך להתייעץ איתנו בהקדם ולהצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. ביקורת מבנים של גאיה הנדסה תאפשר לך לדעת מה רמתם האמיתית של הנכס והמבנה וכל שנותר לך הוא לתאם מולנו פגישת היכרות.

לתיאום פגישה מלא את הטופס