גאיה הנדסה מציגים: מחיר למשתכן ©

מחיר למשתכן בגאיה הנדסה!

רק בגאיה הנדסה !!!!

רכשתם דירה בדיור למשתכן ?

מגיעה לכם 20% הנחה בבדיקת הדירה!
לקבלת ההטבה חייגו: 073-3939-800

מחיר למשתכן
נגן וידאו

בדק בית עבור מחיר למשתכן

מחיר למשתכן הינה יוזמה ממשלתית אשר נועדה לאפשר לזוגות צעירים ומשפחות בתחילת דרכן לזכות וליהנות מדיור בר השגה. הפרויקטים השונים של מחיר למשתכן זכו לתהודה וחשיפה תקשורתית רבה ועל אף העובדה כי היוזמה זכתה גם לביקורות שליליות, חשוב להבין כי מדובר ברעיון טוב וחיובי, אולי לא נטול פגמים, אך כזה אשר מספק אפשרויות דיור חדשות ובתנאים ברי קיימא עבור מי שאין ביכולתו לרכוש בעצמו דירה חדשה. לנוכח המציאות הכלכלית בישראל, יוקר המחייה הגבוה והמשך מגמת עליית המחירים הכללית ובפרט בתחום הדיור, הרי שלתכנית מחיר למשתכן ישנם יתרונות ברורים.

עמידה בתקנים ובכללים המקצועיים

גאיה הנדסה תאפשר לכם לבצע את המהלך הכה משמעותי של רכישת דירה בראש שקט. נוכח הביקורות אודות איכות הבנייה של דירות מחיר למשתכן, גבר החשש בקרב האוכלוסייה והזוכים בהגרלה באשר לאיכות הדירות ונשאלה השאלה האם באמת מדובר בזכייה? ובכן חשוב להדגיש ולהרגיע כי כל דירות מחיר למשתכן נבנות על סמך התקנים הקיימים והמקובלים ואלה אינם שונים מהתקנים לכל דירה אחרת אשר נבנית בישראל, וברוב המקרים הם מחמירים אף יותר.

בתים בדיור למשתכן מחויבים לעמוד בכל הכללים המקצועיים המופיעים וחשופים לציבור "בספר הכחול". הקבלנים האמונים על בניית הדירות בפרויקטים של מחיר למשתכן מחויבים לפעול על פי תקנות התכנון והבנייה הרשמיות ואין ביכולתם לעשות ככל העולה על רוחם. כל שכן, במידה וקיימות חריגות במידות הבנייה או בהיבטים אחרים, הרי שהקבלן ייאלץ לפצות את הדייר בסכומים לא מבוטלים של כסף.

בדק בית דירה מקבלן

איתור חריגות וליקויים מבעוד מועד

לאחר שהרגענו והפגנו מעט את החששות, נשוב ונדגיש כי ביצוע בדק בית טרם אתם רוכשים דירה במחיר למשתכן הינה פעולה נכונה, נבונה ומומלצת. התהליך כולל בדיקה יסודית בידי מומחה בעל רקע וידע הנדסי אשר באמצעות מכשור מתקדם הכולל מצלמה תרמית ועזרים נוספים, יאתר עבורכם כל חריגה ופגם בדירה בכלל ההיבטים הרלוונטיים בהם:

קבלת חוות דעת הנדסית תקנית

לאחר סיום הבדיקה המדוקדקת והעברת הנתונים ועיבודם על ידי מומחי הנדסה מובילים בתחומם, תתקבל חוות דעת הנדסית תקנית ומלאה אשר הינה קבילה בבית המשפט, ובה מפורטים כלל הליקויים הקיימים בדירה, הפעולות הנדרשות לתיקונם, עלויות התיקון וכן אסמכתא מהתקן הרלוונטי על פי חוק, כך שלא יהיו ספקות מצד הקבלן.

גאיה הנדסה פיתחה בשילוב של מיטב המומחים והמוחות, מערכת בדיקות ייחודית בתחום הבנייה המשלבת את כל הקריטריונים הרלוונטיים וזאת בעזרת גורמים מקצועיים ממכון התקנים הישראלי, מהנדסים ומנהלי פרויקטים מובילים. חשוב לציין כי עבור דיירי דיור למשתכן ניתנת הנחה של 20% עבור ביצוע הבדיקה, אשר תמנע מכם את המבוכה של: "איך לא גיליתי את הדברים לפני כן?" כל הבדיקות מתבצעות בהתאם לתקנות ואנחנו נשמח לספק בעבורכם ליווי וייעוץ מקצועי החל משלב סיור המסירה הראשוני, דרך תיקון כלל המפגעים ועד לליווי בהתנהלות מול הקבלן.

שיקום נזקים

בדק בית – להיכנס לדירה החדשה בראש שקט

לסיכום, ייתכן ובתכנית מחיר למשתכן התקבל הרושם כי הקבלן יכול "להרשות לעצמו יותר" מביחס לפרויקטי נדל"ן אחרים, אולם יש להבין כי הוא מחויב לעמוד ולפעול על פי החוק והנורמות המקובלות בתחום הבנייה, ובמידה ונמצאו חריגות מכך, הרי שהאחריות מוטלת עליו ועליו לתקן את כל הפגמים ולספק לכם מוצר ראוי ומושלם.

בעזרת בדיקה מקצועית מקדימה תוכלו לאחוז בכל הכלים המשפטיים והמקצועיים אשר יבטיחו כי תיכנסו בשלווה ובנחת לדירתכם החדשה בראש שקט ובביטחון מלא.

קבלת הצעת מחיר