עבודה בגובה של פועלי בניין: ככה תעבדו נכון

עבודה בגובה

להיות פועל בניין זה לא דבר קל, יש להעביר משאות כבדים ממקום למקום, להרים אלמנטים שונים, לבצע הרכבות לפי תכניות הנדסיות והוראות הקבלן, ולעבוד גם בתנאים של חום כבד או קור קיצוני, כאשר עבודה בגובה של  עובדי בניין יכולה גם היא להיות קשה ומסוכנת. אז כיצד עובדים בבניין נכון ובטוח? בשלב הראשון מזמים הדרכת עבודה בגובה של חברת עידן בגובה במאמר הבא נקנה כמה טיפים חשובים למנהלי עבודה, מדריכי עבודה בגובה ולעובדי בניין.

עבודה בגובה

עבודה בגובה של עובדי בניין – ככה תעבדו נכון

אם אתם עובדים באתר בנייה, אתם בוודאי יודעים כי חלק ניכר מהעבודה מתרחשת בגבהים, בין אם מדובר בהתקנת תשתיות, ביצוע עבודות איטום, הרכבת גגות מסוגים שונים, זיפות הגגות, התקנת חלונות ועוד. לכן חשוב תמיד לדעת כיצד עובדים באתר בנייה בצורה טובה.

אחת הדרכים לעבוד נכון יותר בכל אתר בנייה, הינה באמצעות הצטרפות אל קורס עבודה בגובה אותו מנחה מדריך עבודה בגובה מחברת עידן בגובה מדריך עבודה בגובה לעובדי בניין שמכנס יחדיו את כלל החוקים, ההנחיות, הטיפים לשמירה על בטיחות, כמו גם שקורס כזה יאפשר את כל המידע אודות הציוד המתאים כמו גם קבלת דרכי התמודדות בזמן תאונות. קורסים כאלה המועברים על ידי חברות מקצועיות, ישפרו מאד את הבטיחות בזמן העבודה, כמו גם ייעלו את מהלך הבנייה והשיפוצים במידה רבה.

כיצד עוד שומרים על בטיחות באתר הבנייה?

מלבד קורסים לעבודה בגובה, ישנן כמה פועלות שבמידה ותבצעו אותן, הן ייסעו לכם מאד לשמור על בטיחות העובדים, כאשר בין הפעולות:

שמירה על בטיחות – שמרו על בטיחות בזמן העבודה! שימוש לב לחוטי חשמל הזרוקים בשטח וכנסו אותם יחדיו בבטיחות למקום אחר שאין בו מקורות מים או סיכונים אחרים. שמרו על בטיחות העובדים באמצעות הדרכות בטיחות בעבודה, כמו גם מתן לתשומת לב לפרטים הגדולים והקטנים ביותר.

קורס עבודה בגובה – אם אתם מנהלי עבודה, חשוב שתצאו גם אתם וגם העובדים שלכם אל קורס עבודה בגובה. קורס כזה חשוב לרענן כל שנתיים, תוך שהוא יקנה לכם את כל הכללים לעבודה בטוחה בגובה, החל מכללי בטיחות לעבודות איטום, התקנות חלונות, החלפת תשתיות, בניית גגות ועוד. זכרו: קורס בטיחות טוב, יכול להציל חיים!

ציוד וביגוד מתאים – הצטיידו בכלל הציוד המתאים כמו גם הביגוד וההגנות הדרושות עבור עובדים שנמצאים באתר הבנייה. וודאו כי לכולם חולצות ומכנסי עבודה מתאימים שלא יכשילו אותם בעת העבודה ויגרמו לתאונות, וודאו כי הפועלים עובדים עם קסדות וציוד הגנה כמו גם משקפי מגן, כפפות, רתמות וכל מה שצריך לעבודה בטוחה.

תשומת לב למזג האוויר – תנו תשומת לב למזג האוויר. בימים חמים מאד הקפידו להתחיל את העבודות מוקדם ולסיים מוקדם, ובימים קרים שמרו על בטיחות ומנעו החלקה.

לסיכום, מתן דגש לנושא של עבודה בגובה של עובדי בניין ואופן העבודה, כמו גם הגנה על העובדים – תקנה לכם חברת בנייה או קבלן משגשגת, ללא תאונות, תוך עבודה ביעילות ובבטיחות!

גאיה הנדסה – בדק בית, פיקוח בנייה ואיתור ליקויי בניה.

מאמרים נוספים

קבל הצעת מחיר

קבלת הצעת מחיר