בדיקת עבודות שיפוצים

שיפוץ הוא תהליך ארוך שכרוך מטבעו בהוצאות כספיות, פגיעה בשגרה ודאגות. לא משנה כמה זמן הקדשת לשיפוץ, ככל הנראה חסרים לך כלים לבדוק האם הוא בוצע בצורה נכונה. כאן נכנסים לתמונה שירותי בדק בית של חברת גאיה הנדסה ויכולים למנוע ממך עוגמת נפש מיותרת.

חברת גאיה הנדסה תבדוק עבורך את עבודות השיפוץ מהמסד ועד הטפחות. אנו נרכז עבורך דוח ממצאים מסודר, נתאים את המסקנות לתקן המקובל ונקפיד על ניסוח שקביל מול בתי המשפט וחברות הביטוח. במילים אחרות, הדוח שלנו יהיה הכלי שבו יתאפשר לך להשתמש על מנת לתבוע את קבלני שיפוצים במרכז ובמידת הצורך גם לדרוש ממנו לבצע תיקונים.

מה בודקים בעבודות שיפוצים?

המומחים של חברת גאיה הנדסה יכולים לרכז עבורך מגוון רחב של שירותי בדק בית תחת קורת גג אחת. עם זאת, מטרתנו היא לחסוך לך זמן וכסף ולכן את בדיקת העבודות אחרי השיפוץ נבצע בהתאם לפרויקט. אנו נבחר יחד אתך במה להתמקד ונצביע על ליקויי בניה נפוצים. במקביל, נבדוק את העבודה שביצע עבורך את הקבלן ונאפשר לך לדעת הוא הוא אכן עמד בהתחייבויות שלו.

שירות אמין ומקצועי כמו של חברת גאיה הנדסה הוא כל מה שאי פעם ביקשת בכל הנוגע לבדיקת עבודות שיפוצים איכותית, המגלה לך את התמונה במלואה. אנו יודעים עד כמה קשה להתנהל מול קבלני שיפוצים, לכן מציעים לך עזרה וסיוע. אנשי המקצוע של חברת גאיה הנדסה יציבו את האינטרס שלך בראש סדר העדיפויות ויידעו מה לעשות כדי לפתור ויכוחים שכיחים מול קבלני שיפוצים.

מלבד האמור לעיל, בדיקות שמתבצעות לאחר עבודות שיפוצים מתייחסות לכל בעלי המקצוע שלקחו חלק בפרויקט. המומחים של חברת גאיה הנדסה יגיעו לנכס שלך מיד אחרי השיפוץ או אפילו במהלכו, ויוודאו שבעלי המקצוע עומדים בתקן ובדרישות.

שביעות הרצון שלך קובעת את איכות השיפוץ

עבודות שיפוץ נחשבות בעייתיות כי הן מבוצעות על גבי מצב קיים. בנוסף, לעיתים קרובות מלוות עבודות מן הסוג הזה באלתורים שחורגים מהתקנים הקבועים בחוק. קבלני שיפוצים מנסים לחפש קיצורי דרך שעלולים לפגוע בנכס שלך, אך עם חברת גאיה הנדסה יש לך מעטפת שלמה של הגנה.

אנו נבצע עבורך בדיקה מקיפה של איכות השיפוץ ולא ננוח עד לשביעות רצונך המלאה. בשלב הראשון נבדוק את השיפוץ לפי החוזה והמפרט, בשלב השני נשתמש בציוד מתקדם על מנת לזהות ליקויי בנייה ובשלב השלישי ננסח עבורך דוח ממצאים מפורט. עליך להביא בחשבון שהשירות שלנו גם משתלם מבחינה כלכלית, כי אחרי הבדיקה יתאפשר לך לפנות לקבלן ולדרוש ממנו לקחת אחריות על תיקון הליקויים.

צור קשר

סיימת שיפוץ מקיף אבל לא ברור לך האם הקבלן עמד בהתחייבות שלו? המומחים של חברת גאיה הנדסה מחכים לך עכשיו עם שירות מקיף ומלא של בדיקת עבודות שיפוצים במחיר משתלם.