בדיקת רכוש משותף

בדיקת רכוש משותף -
המטרה העיקרית

רכוש משותף מציב אתגר בפני מהנדסים אך גם אותו ניתן לבדוק בעזרת שירותי חברת גאיה הנדסה. בדיקה מקיפה, מסודרת ומקצועית של כל רכוש משותף תעניק לך אינדיקציה מצוינת למצב הנכס: אנו נבצע עבורך את הבדיקה על הצד הטוב ביותר ונגיש לך דוח ממצאים. כמו כן, במידת הצורך גם נסביר לך על המשמעות של ליקויי בניה ונסביר מה לעשות על מנת לטפל בהם בהקדם.

בחברת גאיה הנדסה מרכזים עבורך מגוון אנשי מקצוע ויועצים הנדסיים שערוכים לכל מצב. מטרתנו היא ללוות אותך לפני, במהלך ואחרי רכישת הנכס כדי להעניק לך תמונה מלאה ואמינה של ליקויי הבניה. בתוך כך, אנו מבינים את המורכבות של רכוש משותף ולכן מתאימים עבורך סל שירותים ייחודי.

בדיקת רכוש משותף
בדיקת רכוש משותף לנכסים

בדיקת רכוש משותף -
בדיקה קריטית עם השלכות לעתיד

בדיקה מקיפה של הרכוש המשותף מותנית בהסכמה מצד הבעלים. בניגוד לדירה פרטית שבה ההתנהלות בין חברת בדק בית לבין הלקוח היא זריזה ומהירה, ביקורת מבנים ברכוש משותף עלולה לדרוש הקצאה לא מבוטלת של זמן ומשאבים.

עם זאת, בדק בית קריטי יותר במבנים משותפים מאשר בבתים פרטיים. הסיבה לכך היא שכל כשל או ליקוי בנייה ברכוש המשותף משפיע על שאר הדיירים. לחילופין, ליקויים וכשלי בנייה אצל לקוח שמזמין את שירותי גאיה הנדסה משפיעים על השכנים. לכן הפתרון הטוב ביותר הוא להתייעץ איתנו בהקדם ולתאם בדיקת רכוש שעולה בקנה אחד עם האינטרס המשותף. אנו נמנע את נזקי השרשרת ונהפוך הוצאה חד פעמית מצדך ומצד שאר הדיירים להשקעה משתלמת. 

מהי בדיקת רכוש משותף?

חברת גאיה הנדסה תבצע עבורך את כל הבדיקות הנדרשות עבור הרכוש המשותף. אנו נביא בחשבון את מאפייני הנכס, הדירה והמבנה ונתמקד במה שרלוונטי עבורך ועבור הדיירים. יש לנו יכולת לוגיסטית מוכחת בשירותים מן הסוג הזה ומאחורינו ניסיון בהתנהלות מול הגורם האנושי. אנו נדאג שכל שכן יבין את החשיבות של הבדיקה ונשתף פעולה במידה ויתעוררו שאלות ובעיות.

שירותי חברת גאיה הנדסה יחסכו לך הפתעות בלתי נעימות כמו כשלים בדודי השמש, נזילות מהצנרת, הפסקות חשמל, בעיות איטום, ליקויי יציבות ועוד. אנו נשים את האצבע על הנקודות החשובות ברכוש המשותף ונבדוק בין היתר את הנושאים הבאים:

בדיקות שלד והתאמת הממצאים לתקנות ולאישורי הבנייה

בדיקה מקיפה של מערכת החשמל לשמירה על בטיחות הדיירים והסביבה

איתור דליפות ובדיקת מערכות המים והביוב

בדיקת מערכת כיבוי אש ברכוש המשותף לפי תקן הבנייה והנחיות הרשויות

בדיקת מערכות משותפות של אוורור, מיזוג, הסקה ועוד

בדיקות ריצוף וחיפויים למניעת נפילות והבטחת נגישות לבעלי מוגבלויות

קבל הצעת מחיר

בחברת גאיה הנדסה משתמשים בכלים מקצועיים בשביל לבצע ביקורת מבנים ברכוש משותף. אנו מציעים לך ליצור קשר עם נציגינו עוד היום ולתאם בדיקת רכוש משותף שתרגיע גם אותך וגם את השכנים בבניין.