איתור ליקויי בניה

חברת גאיה הנדסה מתמחה בביקורת מבנים ויכולה לחשוף עבורך ליקויי בנייה בכל סוגי הנכסים. מטרתנו היא לייצג את האינטרסים שלך לפני רכישת דירה חדשה מקבלן או דירת יד שנייה, ולרכז עבורך שירותי בדק בית כדי להציג בפניך ליקויים. השירות שלנו יחסוך עבורך זמן וכסף ובעיקר יבטיח איכות חיים גבוהה יותר בעתיד. כמו כן, דוח הממצאים של חברת גאיה הנדסה יכול לשמש אותך בהתנהלות מול הקבלן, היזם או חברת הביטוח.

אנו נמצאים כאן עבורך לכל שאלה ותהייה. יש לנו ניסיון משמעותי בשירותי בדק בית ומאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים. חברה אובייקטיבית כמו גאיה הנדסה תבצע בשבילך בדיקות על פי התקנים ובהתאם לאישור של בית משפט, גם אחרי שכבר החלטת לקנות דירה ורק נותר לחתום על החוזה.

מה מאפיין ליקוי בניה?

הבעיה העיקרית עם ליקוי בנייה היא שלא ניתן לחשוף אותם בעין בלתי מזוינת. לפיכך, התפקיד שלנו בחברת גאיה הנדסה הוא לשלב עבורך מגוון רחב של כלים, שיטות, מכשירים וטכניקות. השילוב בין הכלים הקיימים יאפשר לנו לחשוף את ליקויי הבניה בשלבים שונים של הפרויקט. כמו כן, אנו נחלק את ליקויי הבניה לקטגוריות על מנת להציג בפניך תמונה ברורה של המצב

חשיבות מפקח בניה ומנהל פרויקטים במציאת ליקויי בניה

מפקח בניה\מנהל פרויקטים הוא איש מקצוע ותיק ובעל ניסיון, אשר מביא את כל הידע שצבר והקשרים שיצר בענף הבניה לשירותכם .
מפקח בניה יוודא שהבניה מתבצעת לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, ופערי ליקויי הבניה מעטים.
שכלול הדברים הללו מתבטא במספר סעיפים  החוסכים לכם לא מעט כסף :

ליקויי איטום ונזילות​

בעיות רטיבות נגרמות מליקויי איטום ונזילות והן שכיחות מאוד בבתים חדשים וישנים. בחברת גאיה הנדסה יכולים לאתר עבורך את המקור לבעיות איטום ונזילות, וכמובן גם למצוא פתרונות שיהיו רלוונטיים לסוג הנכס ולמסגרת התקציב. בתוך כך, אנו עושים שימוש במכשור מתקדם בשביל לחשוף ליקויי איטום ונזילות גם במקומות לא נגישים כמו התקרה, הקירות, מתחת לריצוף ועוד.

ליקויי סדקים ויציבות

סדקים בטיח הקירות והתקרה מעידים על בעיה מבנית ודורשים טיפול מהיר מצד הקבלן, היזם או המוכר של הנכס. לך כקונה יש את האפשרות להשתמש בשירותי גאיה הנדסה על מנת לבצע איתור ליקוי בניה ולחשוף בעיות קונסטרוקטיביות שמחייבות טיפול.

בדיקות קרינה וראדון

אסור להקל ראש בחשיבות של בדיקות קרינה וראדון כאשר מתכננים לקנות נכס חדש או דירת יד שנייה. בעזרת בדק בית מקיף וכלים הנדסיים מתחום ביקורת המבנים ניתן לוודא את בטיחות המבנה, למנוע נזקים בלתי הפיכים ולחסוך בהוצאות. בחברת גאיה הנדסה מתמחים בכל סוגי הבדיקות ויכולים לאתר עבורך ליקויי בניה לאחר בדיקות קרינה סלולארית, קרינה אלקטרו-מגנטית וקרינת ראדון מסוכנת.

האם הנכס שלך עומד בתקן?

סביר להניח שאין לך את הידע או הכלים הנדרשים על מנת לבדוק האם החלונות בנכס מתאימים לתקן הישראלי. התאמה לתקן באה לידי ביטוי בפילוס, איטום ותפקוד חומרים ועם חברת גאיה הנדסה יתאפשר לך לישון בשקט בלילה.

קבל הצעת מחיר

בחברת גאיה הנדסה משתמשים בכלים מקצועיים בשביל לבצע ביקורת מבנים ברכוש משותף ואיתור ליקויי בניה. אנו מציעים לך ליצור קשר עם נציגינו עוד היום ולתאם בדיקת רכוש משותף שתרגיע גם אותך וגם את השכנים בבניין.